#1 28-10-2008 19:05:06

 Baji

V-ce Clan Leader/Admin

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 04-08-2007
Posty: 1086
Punktów :   25 

Prawa i Obowiązki Rekruta

Prawa i Obowiązki Rekruta

1. W przypadku braku znaku życia od rekruta, przez 7 dni od ostatniego kontaktu, podanie o przyjęcie zostaje automatycznie odrzucone, chyba że osoba prowadząca rekrutację zadecyduje inaczej. Rekrut powinien zostać poinformowany o odrzuceniu jego podania i powodzie odrzucenia, po tym jak jego podanie zostanie odrzucone. Rekrut powinien zostać poinformowany poprzez GG oraz e-mail.

2. Jeżeli podanie rekruta zostanie odrzucone z powodu braku umiejętności w grze lub braku aktywności w czasie trwanie procesu rekrutacji, kolejne podanie o przyjęcie do klanu może zostać ponownie złożone po upływie minimum 60 dni.

3. W czasie procesu rekrutacji rekrut ma prawo do korzystania z naszego serwera jeśli zajdzie taka potrzeba oraz naszego TSa.

4. Rekrut ma prawo odwołać się od decyzji osoby rekrutującej do rady klanu jeśli stwierdzi że decyzja osoby rekrutującej była krzywdząca i nieobiektywna

5. Rekrut może ubiegać się o pomoc Rady Klanu w przypadku konfliktu z innymi członkami klanu lub rekrutami.

6. Rekrut ma prawo i obowiązek do wspólnego grania z nami na publicu w celu późniejszej oceny swojej osoby przez Członków klanu z którymi będzie miał okazję grać. Granie z członkami naszego klanu w trakcie trwania całego procesu rekrutacji będzie podstawą do dalszej oceny rekruta.

7. Po pozytywnym rozpatrzeniu podania i ogłoszeniu decyzji o przyjęciu rekruta przez osobę prowadzącą rekrutację, rekrut staje się pełnoprawnym członkiem klanu Rangers Polska. Od tej pory ma pełny dostęp do klanowych działów forum oraz klanowego TSa.

8. Jeżeli w trakcie pierwszego miesiąca członkostwa w klanie kontakt z nowo przyjętym członkiem klanu zostanie utracony lub będzie on wykazywał bardzo znikomą aktywność na forum i w grze, taki nowy członek klanu powinien dostać ostrzeżenie poprzez GG oraz e-mail. Kolejne ostrzeżenia mogą się wiązać z natychmiastowym usunięciem rekruta, jednak jest to zależne od Rady Klanu.

9. Nowy członek klanu, jako Ranger ma obowiązek bronić honoru klanu, prezentować na serwerach Squad/Project Reality wysoki poziom umiejętności gry zespołowej oraz kultury osobistej, nie plamić wizerunku klanu, nie użyczać swojego konta w grze z tagiem klanu innym osobom, nie wykorzystywać błędów gry, nie używać cheatow, hacków ani innych programów wspomagających, wykonywać polecenia członków Rady Klanu oraz SLów, pomagać i być wyrozumiałym dla graczy zaczynających przygodę z PR.

10. Nowy członek klanu, powinien w jak najkrótszym czasie wykonać swoją podobiznę i dodać ją w temacie "Squad". Również powinien zgłosić się do któregoś członka Rady Klanu lub moderatora, z prośbą o podanie hasła i adresu serwera TS, jeśli osoba prowadząca jego rekrutację nie podała mu tych danych.


Zatwierdzone przez Radę Klanu Rangers Polska


http://rangerspl.pun.pl/_fora/rangerspl/gallery/10_1226512422.jpg


Ostatnia aktualizacja, Bruder 12.11.2016, 20:57


Wierzę w karmę - jeśli robię komuś coś złego to znaczy, że na pewno sobie na to zasłużył.
http://i.imgur.com/2CBZCjA.jpg
http://25.media.tumblr.com/265c6e510cfb6ee9f267126423a39f8e/tumblr_mh7zmkCckx1rv590io1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
walbrzych.szamba-betonowe.com o sukienkach z baskinką 08001836411 europpa.eu szkolenia nad morzem mxl.pl www.yorkistyl.pl skoki spadochronowe wrocław mirosławice